Om oss

Les mer om bedriften og kontakt teamet vårt.

CoreGo i hjertet av eventbransjen

Begynnelsen

CoreGo ble grunnlagt i Finland i mars i 2015.

Det første produktet vårt var den RFID-baserte CRM-løsningen, som straks ble tatt i bruk på den finske rockefestivalen Provinssirock sommeren 2015.

RFID & eventer

Allerede den første kundeleveransen beviste at RFID-løsningen vår gjorde betalingsrutinene på festivaler mer smidige. Slik ble retningen i bedriften dannet.

2020
Den første eventen i Sverige.

2021
vi presenterte den første CM5-kasseterminalen, som er den første Android-baserte POS-løsningen for event- og fasilitetssektoren.

2022
Over 100 kundegjennomføringer med CM5- og adgangskontrolløsningene våre.

2023
Nå finner du oss både i Norge, Sverige, Finland og Tyskland.

2024

Målet vårt er å forstå kundenes behov og komme ut på markedet med så gode løsninger og tjenester som mulig.

Our Teamet

Kontorene våre ligger i Finland, Sverige, Norge og Tyskland.

Kontakt oss, vi hjelper deg gjerne!

Her finner du kundeservicens kontaktopplysninger, postadresse og andre viktige opplysninger.

Management

Barry MacNamara CoreGo

Hannu Elomaa

Barry MacNamara CoreGo

Barry MacNamara

Madelene Järpenge CoreGo

Madelene Järpenge

Sales & Marketing

Johanna Mustonen

Sales Director, Finland

+358 50 328 2200

johanna@corego.fi

Matias Aalberg

Sales Director, Norway

+47 91 366 125

matias@corego.no

Alexander Lide

Teemu Nyyssölä

Manager of Customer Experience and Business Development

+358 50 412 8376

teemu@corego.fi

Hanna Maria Pinta

Joel Kiiskinen

Marketing Assistant, Finland

joel@corego.fi

Product Development

Jani Vartiainen CoreGo

Jani Vartiainen

Software Design Manager

+358 50 551 7741

jani@corego.fi

Jani Vartiainen CoreGo

Marlon Foth

Niko Väänänen

Urpo Kähkönen

Software Developer

urpo@corego.fi

Paul Dierstein

Software Developer

paul.dierstein@corego.de

Jussi Routila

Technical Operations Manager

jussi@corego.fi

Production & Administration

Sari Marjo-Seppälä

Director of HR and Company Culture

+358 50 321 2813

sari@corego.fi

Aslak Hänninen

Miro Laukkanen

Production Coordinator

+358 50 543 8019

miro@corego.fi

Laura Jyrinki

Jarno Rehelmä

Jukka Rauhala

Leonard Sahlin

Sam Steinheimer, project manager, CoreGo Germany

Sam Steinheimer

Katariina Huotari

Customer Service Manager

+358 46 9230 528

katariina@corego.fi

Johanna Tolmunen

Jutta Seppälä

Ella Rantala

Marie Campen

Assistant to the Management, Germany

+49 1726912907

marie.campen@corego.de

Natalie Claesson

Office Assistant, Sweden

natalie@corego.fi

Robin Kristiansen

Office Assistant, Norway

+47 46962836

robin@corego.no

Veikka Lehto